Image
Otel İşletmeciliği

Otellerin açılış sürecinden itibaren, hedeflerin belirlenmesi, hizmet standartların oluşturulması, karlılığı destekleyecek operasyonların alınması ve yürütülmesini içermektedir.

Image
Yönetim Danışmanlığı

Beş yıldızlı otel ve firmaların yönetim danışmanlığını içermektedir

Image
Marka Analizi ve Konumlandırma

Hizmet verilecek oteller veya şirketler için işletme veya isim hakkı çalışmalarının yapılması ve bu alanda talep edilen şartların sağlanması ile ilgili danışmanlık hizmetini içermektedir.

Image
Mimari Konsept Yaratımı

Hizmet verilecek otel veya şirketlerin değerlerine, kriterlerine ve yansıtmak istedikleri imaja göre mimari konseptin belirlenmesi ve uygulanmasını içermektedir.

Image
Machbarkeitsstudien

Bir yatırımı teknik, mali yönleri ve sektörel-ekonomik boyutları ile ortaya koyan, fikir olarak ortaya çıkan yatırımın gerçekleştirilmesinin kabul veya ret edilmesine yönelik analizleri de içeren kapsamlı bir çalışmayı içermektedir.

Image
Anlageberatung

Yatırım Danışmanlığı hizmeti, yatırımcıyı yakından tanıyarak, risk ve getiri analizinin doğru yapılması; yatırımcının talep ve ihtiyaçlarına en uygun yatırım stratejilerinin ve alternatiflerinin değerlendirilip sunulmasını içermektedir.

Image
Projektentwicklung und Designberatung

Ayset ekibinin uluslararası standartta otelcilik deneyimi ile yatırımcının karlılığının ve verimliliğinin artırılması için yönlendirilmelerin yapılmasını; mimari konsepte uygunluk, tasarım kriterleri ve standartların belirlenmesi konularında danışmanlık hizmeti verilmesini içermektedir.

Image
Call-Center-Service

Çağrı merkezi hizmetleri sektöründe sağladığımız satın alma çözümleri ile müşterilerin operasyonel süreçlerini yakından takip edip edip, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ana hedefimizdir. Müşterilerinize sunacağınız call center hizmeti için yarattığımız satın alma gücü, uzman kadromuzun mevcut bilgi birikimi ve sağlam kontrol mekanizmaları ile beklentilerinize yönelik optimum çözümler sunar.

Image
Online Tatil Portalları ile Konaklama Hizmetleri

Turizmin her alanında en iyiyi hedefleyen Ayset, yarattığı online tatil rezervasyon portalları ile yurtiçi ve yurtdışına yüksek kalitede konaklama hizmeti sunmaktadır.

www.bidunyatatil.com

www.bidunyaotel.com.tr

www.myholidayescape.com