OTI Holding

Yönetim Kurulu Danışmanlığı

1992 yılından bu yana turizm sektöründe hizmet vermekte olan OTI Şirketler Grubu, 2006 yılında iştiraklerini OTI Holding A.Ş. çatısı altında topladı. Coral Travel markası ile 7 ülkede tur operatörlüğü ve Satış Acenteleri Zinciri, ODEON Tours Yer Hizmetleri (Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan), Otium Hotels (Türkiye, Mısır), Blue Connect (İrlanda), Wezyr Holidays (Polonya), Odeon Güvenlik ve Danışmanlık (Türkiye), HMS Tatil (Türkiye) ve A Class (Rusya ve Türkiye) markalarıyla hizmet veriyor. 

OTI Holding; çatısı altında yer hizmetleri, tur operatörlüğü, seyahat acenteliği, otelcilik, havacılık ve güvenlik ana alanlarında faaliyet gösteren 15 iştiraki ve 3 bine yakın profesyonel çalışanıyla 24 ülkede, 5 kıtada turizme hizmet vermektedir. OTI Holding, özellikle Antalya bölgesindeki yatırımları ile Rusya yanı sıra Polonya ve diğer BDT ülkeleri başta olmak üzere Türkiye’ye ve diğer destinasyonlara getirdiği turistleri OTI kalitesi ve güveniyle ağırlamaktadır.

Capital Dergisi’nin son 5 yıldır hazırladığı ‘Global 50 Türk Şirketi’ listesinde iştirakleri, Coral Travel, Sunmar, Coral Travel Ukrayna ve Wezyr Holidays ile yer aldı. Coral Travel’ın 5’inci, Sunmar Tour’un 24’üncü, Coral Travel Ukrayna’nın 39’uncu ve Wezyr Holidays’in 40’ıncı sırada yer aldığı sıralamada OTI Holding, 20 grubun yurt dışı cirolarının paylaşıldığı listede 1 milyon 250 binlik cirosuyla 5înci sırada yer aldı.

Image